Огляд технологій друку на 3Д принтері

У різних наших статтях ми неодноразово торкалися теми технологій 3D друку. У відповідному розділі «Питань і відповідей» навіть є стаття з коротким оглядом кожної методики. Але ще жодного разу ми не описували види 3D друку настільки детально, наскільки зробимо це зараз. Представляємо вашій увазі розділ з максимально детальним описом кожної існуючої технології адитивного виробництва!

Перш, ніж почати розповідь по темі, хотілося б сказати кілька слів про методику друку на 3D принтерах вцілому, які стануть в нагоді вам при вивченні нашого матеріалу. Отже, 3D друк, вона ж методика адитивного виробництва, вона ж швидке прототипування, застосовується для відтворення об’єктів за заданими 3D моделями. 3D моделі можуть бути створені вручну, або за допомогою 3D сканера. Однак у другому випадку цифрові дані також вимагають обробки людиною. Тепер почнемо розповідь про те, які ж є види 3D друку.

Всі види 3D друку

Нижче перераховані найбільш поширені види 3D друку, що застосовуються на теперішній час. У міру розробки нових методик ми будемо додавати їх в перелік з докладним описом. Кожна назва технології – це посилання на окрему сторінку з детальним описом, прикладами і типами застосовуваного обладнання. Приємного читання!

Види 3D друку

Головна сторінка