Озвучте нам ідею

Узгодження

Передоплата

Отримайте замовлення

3D сканування об’єктів

Найкращий спосіб побудувати максимально точну 3D модель складного об’єкта – це 3D-сканування. Завдяки 3D сканеру фізична форма предмета буде точно передана в цифровому вигляді. Замовляючи 3D сканування в компанії 3DDevice, ви отримуєте цілий ряд переваг. А саме:

➤ Висока точність – від 15 мікрон. Всі можливі похибки під час 3Д сканування настільки незначні, що з легкістю усуваються при подальшому 3D моделюванні.
➤ 3D-сканування будь-яких об’єктів. Ми скануємо абсолютно все! Починаючи від предметів невеликого розміру та закінчуючи скануванням людей, будівель, інших великогабаритних об’єктів.
➤ Гарантія якості. Всі замовлення на 3D-сканування виконуються вчасно, згідно з вимогами клієнта.
➤ Робота по всій Україні. 3D-сканування в Україні тільки набирає обертів. 3DDevice прагне розширити межі можливостей. Ми готові до співпраці незалежно від вашого місця розташування.

3Д-сканування скульптури

Послуги 3D-сканування

Ми надаємо послуги 3D-сканування найрізноманІтнІших об’єктів. Здійснюємо 3Д сканування як на аматорському, так і на професійному обладнанні, в залежності від мети замовника. Ми пропонуємо:

➤ 3D-сканування деталей (автомобільних запчастин, механізмів тощо);
➤ Сканування скульптур, інших художніх виробів;
3D-сканування для стоматології та медицини загалом;
➤ Сканування для рекламних об’єктів;
➤ Сканування складних механічних елементів;
➤ 3D сканування людини з подальшим використанням отриманої 3D моделі для 3D-друку;

➤3Д сканування для NFT-токена (NFT token);

➤Виїзне 3Д сканування.

♦ Виконуємо 3D-сканування об’єктів від 1 см і без обмеження! ♦

3Д-сканування об'єктів

Процес 3Д сканування

В цілому, процес 3Д сканування досить простий. У ньому в тій чи іншій мірі використовується певний випромінювання. За рахунок цього пристрій отримує дані про фізичні властивості об’єкту. Більш того, сучасні технології дозволяють отримати також інформацію про колір і текстурі об’єкта, що відкриває значно більше можливостей для реалізації творчих і професійних ідей. Тому, якщо вам належить проектування складного об’єкта за зразком, – не роздумуючи вибирайте 3Д-сканування.

3D-сканування

3Д-сканування – не єдине, чим ми займаємося. 3DDevice також надає послуги 3D проектування, створення моделі за кресленнями та фотографіями, а також 3D друку на 3D принтері. Крім того, результат успішного 3D-сканування приймається на подальше доопрацювання в програмах для 3D-моделювання. Також ми робимо 3D моделі з нуля. А в нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент 3D-сканерів, 3D принтерів і 3D-ручок.

Всі замовлення скануються за допомогою високотехнологічних 3D-сканерів.

зняття хмари точок з черепа3D оцифровування об'єктів

3Д-сканування маски для обличчя

3Д-оцифровування скульптури людини