Озвучте нам ідею

Узгодження

Передоплата

Отримати замовлення

Що таке проектування

В загальному розумінні проектування – це розробка концепції майбутнього виробу, включаючи всі його компоненти, функції, зовнішній вигляд, інші характеристики. Проектування передбачає роботу над ідеєю з нуля та містить в собі весь процес формування готового об’єкта з цієї ідеї. Основною метою процесу є створення об’єкта, який відповідає конкретним цілям та здатний виконувати певні завдання, передбачені замовником.

Термін “проектування” застосовується в різних галузях діяльності. Зокрема, виділяють такі сфери проектування, як:

  • інженерне;
  • архітектурно-будівельне;
  • проектування інтер’єрів;
  • проектування різних систем тощо.

Основний напрямок діяльності нашої компанії – інженерне проектування. Ми пропонуємо виготовлення проектів з нуля та до готового виробу. Кінцевий результат відтворюється на 3D принтері з обраних типів пластику.

Як відбувається розробка проекту

Ключовий пункт, який впливає на якість виконання проекту, – це обговорення деталей з замовником. На основі нього визначаються основні цілі завдання та формується базовий шлях реалізації ідеї. За необхідністю враховуються цінності таких підходів проектування, як:

  • функціональне;
  • оптимальне;
  • системне.

Далі формуються базові ескізи та креслення, починається розробка виробу в програмах для 3D моделювання. На кожному етапі моделювання може знадобитися коригування об’єкта / його окремих елементів. Коли 3D модель відповідатиме всім необхіднгим вимогам, виконується її повне чи подетальне відтворення на 3D принтері.

Проектування на замовлення

Наша компанія виконує цю послугу на замовлення та береться за завдання будь-якої складності. Приймаємо замовлення з усієї України, гарантуємо якість послуг. Під час роботи проект опрацьовується як комплексно, так і за окремими компонентами. Ідеальне функціонування та повна синхронізація всіх елементів цілісної системи – це обов’язкова умова нашого підходу. А найголовніше, ми ніколи не зупиняємося на половині шляху. Завершуємо проекти в найкращому вигляді, незважаючи на жодні перешкоди.

Отже, якщо вам потрібно зробити проект з нуля, ми готові допомогти вам. Вартість розробки проекту – від 100 у.о. З усіх питань і щодо замовлення проектування звертайтеся за телефоном або пишіть на електронну пошту. Всі дані зазначені в розділі «Наші контакти».

Які ще послуги ми пропонуємо

Крім виготовлення проектів, наша компанія пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних з 3D технологіями. Крім того, ми займаємося продажем обладнання та аксесуарів для 3D друку, а також 3D ручок, 3D сканерів, запчастин для 3D принтерів. У нас замовляють:

Приклади робіт

Проектування. Проект 3Д друк для Tesla

Більше прикладів