Озвучте нам ідею

Узгодження

Передоплата

Отримати замовлення

3D друк у медицині

Сьогоднішній рівень розвитку 3D технологій та їх роль у медицині дозволяє виділити окрему гілку цієї сфери – 3D друк у медицині. 3DDevice знає, як використовувати 3D принтер у медицині, тому пропонує такі послуги:

➤ 3D друк прототипів і готових імплантатів з використанням різних технологій і витратних матеріалів;
➤ виготовлення прототипів протезів (стоматологічних і не тільки);
➤ розробка та друк ортопедичних корсетів і допоміжних пристосувань для лікування захворювань опорно-рухового апарату;
створення медичних 3D моделей на основі індивідуальних даних (МРТ, 3D сканування);
➤ проектування індивідуального медичного приладдя спільно з медичними працівниками.

3D макетування в медицині. 3D друк в медицині
Медичний 3Д-друк в Україні

3D друк титаном

Ми вирішили винести окремим пунктом одну з важливих сфер 3D-друку, яка поступово набуває поширення в Україні. 3D друк титаном може зіграти значну роль у створенні індивідуальних імплантатів і протезів. Так значно спрощується процес проведення операції та зменшується ризик післяопераційних ускладнень. Ми пропонуємо 3D друк титаном на професійних 3D-принтерах за індивідуальними даними пацієнта. Є можливість моделювання необхідного виробу на основі даних КТ. 3D друк титаном – це новий крок у медицині, який може значно спростити весь процес лікування.

3D медицина

Мабуть, найбільший вплив на наше життя може справити саме 3D друк у медицині. Ця наука не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється та розвивається. Вже сьогодні в цій сфері розробляються надзвичайно перспективні методики, здатні повністю перевернути світ. В основному це досягнення біодруку – потенційно успішної технології, яка дозволяє створювати живі тканини, кістки та органи, ідентичні людським. Але 3D друк в медицині не обмежується лише таким застосуванням. На даний момент доступні також інші, більш реальні можливості, які вже широко застосовуються в усьому світі.

3D технології в медицині

Не тільки 3D принтери знаходять своє призначення в медичній промисловості. 3D технології в медицині застосовуються в повному обсязі. Давайте розглянемо, в яких цілях медичні працівники використовують тривимірні методики:

3D сканування для визначення індивідуальних параметрів пацієнта. Дуже популярний підхід при розробці імплантатів і протезів у медицині. Значно спрощує процес виготовлення допоміжних структур, а також зводить до мінімуму можливість виникнення післяопераційних ускладнень;
➤ 3D друк для виготовлення індивідуальних протезів, імплантатів. На даний момент вже існують універсальні органічні матеріали, які можна імплантувати в людське тіло та використовувати в інших цілях;
➤ медична візуалізація. Результати 3D сканування дозволяють наочно оцінити стан пацієнта та точно поставити діагноз;
➤ медичне макетування та навчальні моделі. Нагадує попередній підхід, але за результатами сканування будується 3D модель, яка потім відтворюється на 3D принтері. Подібні моделі широко застосовуються в медичних вузах.

3D принтер у медицині

Що б не говорили скептики, 3D принтер у медицині – це реальний шанс перевершити всі можливості лікарів. І мова йде не тільки про біопринтер. У медицині високо цінуються навіть звичайні FDM/SLA 3D принтери. Особливо сильно ними цікавляться стоматологи, адже ця технологія 3D друку є визнаним лідером у створенні об’єктів з високим ступенем деталізації.

Для оформлення замовлення на будь-яку з перерахованих послуг 3D друку e медицині пишіть нам на електронну пошту або телефонуйте. Всі дані знаходяться в розділі «Наші контакти».

Хочемо нагадати, що в нашому магазині представлений великий вибір 3D сканерів, 3D ручок і 3D принтерів. Окрім того, у нас замовляють:

➤ 3D друк;
➤ 3D сканування;
➤ створення виробів за кресленнями;
➤ 3D моделювання;
➤ розробку 3D моделі за зразком;
➤ 3D проектування;
➤ розробку 3D моделі за фотографією;
➤ відновлення пошкоджених виробів;
➤ виготовлення виробів за описом;
постобробку та фарбування готових виробів;
дрібносерійне виробництво;
➤ макетування.

Приклади робіт

 Тазові кістки 3D скануванняТитанова пластина на 3D принтері

3D моделювання в медицині 3D 3D друк в медицині в Україні розвивається!

Більше прикладів