3D друк в Україні

3Д друк можна сміливо назвати однією з технологій майбутнього: вже зараз з його допомогою дослідники реалізують неймовірні проекти, за рахунок яких відбувається модернізація різноманітних сфер промисловості. Мета нашої компанії – популяризувати 3D друк в Україні і надати людям можливість розвиватись разом з 3D-технологіями. Вже скоро 3Д принтер буде невід’ємною частиною життя кожного і ми готові забезпечити все необхідне для якісного 3Д друку. В нашому магазині представлені різноманітні аксесуари, запчастини, та матеріали для тривимірного друку. Крім того, наша компанія пропонує купити 3Д принтер і замовити 3D друк по найкращим цінам в Україні.

Пориньте у різноманіття 3D технологій з 3DDevice!

Купити 3Д принтер

Шукаєте, де купити 3Д принтер в Україні? У нашому інтернет-магазині ви знайдете найрізноманітніші моделі 3Д-принтерів на будь-який смак. Що ми пропонуємо:

 • 3Д-принтери FDM;
 • SLA/DLP 3D принтери;
 • Професійні 3Д-принтери по металу;
 • Гіпсові 3D принтери;
 • 3Д-принтери, що друкують глиною;
 • 3D ручки;
 • Харчові 3Д-принтери.

Зверніть увагу на те, що придбання кожного 3Д принтера в обов’язковому порядку супроводжується професійною консультацією та допомогою у виборі обладнання. Якщо ви ніяк не можете вирішити, який саме 3Д принтер варто купити, звертайтесь до нас і отримаєте найповнішу та найактуальнішу інформацію про представлене обладнання.

☆ Після придбання 3D принтера проводимо безкоштовне навчання роботі з ним! ☆
Політикою нашої компанії передбачено також гарантійне та сервісне обслуговування придбаного обладнання. Перед продажем перевіряємо 3Д принтер на працездатність.

3D технології

Хочете купити 3Д принтер і замовити 3D друк в Україні, але не знаєте, де це краще зробити? Звертайтесь до нас! 3D технології для 3DDevice – це стиль життя, тож ви отримаєте найякісніші послуги за доступними цінами. Переваги роботи з нами:

 • Виконуємо проекти будь-якої складності;
 • Друкуємо як з різних видів пластику та фотополімерів;
 • Виконуємо медичний 3Д друк титаном та кобальт-хромом;
 • Друкуємо як поштучно, так і невеликими серіями (від 1 до 1000 шт);
 • Виконуємо кольоровий друк гіпсом;
 • Робимо 3D-моделювання на основі креслень, ескізів, оригінальних об’єктів, даних 3D сканування і т.д.;
 • Друкуємо на 3D принтері прототипи і готові деталі;
 • Виконуємо 3D-сканування і 3D-проектування;
 • Пропонуємо різноманітне обладнання для 3Д-друку;
 • Разом з замовником підбираємо оптимальний матеріал для роботи;
 • Виконуємо відправлення по всій Україні!
 • Працюємо з замовленнями з будь-якого міста країни (3D друк у Львові, Києві, Івано-Франківську, Чернігові, Харкові і т.д.)
 • Вартість 3Д друку – від 150 грн!

Замовити 3Д друк

Окрім того, щоб купити 3Д принтер і замовити 3D друк, в нашій компанії можна купити 3Д ручку різних кольорів та моделей. Ми займаємось друком різноманітного призначення: 3D друк для ювелірів, стоматологів, інженерів, дизайнерів, художників, лікарів і т.д. Виконуємо прості повсякденні проекти, відновлення пошкоджених об’єктів по зразку. У нас можна купити 3Д принтер для побутового 3Д друку, професійний 3Д принтер, 3D-сканер, 3D-ручку та багато іншого. Маємо великий асортимент запчастин, аксесуарів та матеріалів для 3Д-друку.

Купити 3Д принтер і замовити 3D друк

Центральний офіс нашої компанії розміщений у місті Києві, а в Харькові і Чернігові знаходяться представництва. Адреси наших офісів:

м. Київ, станція метро Шулявська, вул. Олександра Довженка, 3

м. Харків, вул. Плеханова, 12

Тут є можливість оцінити 3Д принтер, який зацікавив вас, в роботі, особисто замовити 3Д друк та придбати матеріали для роботи.

По всім питанням звертайтесь за одним з телефонних номерів, чи по електронній пошті. Контактна інформація наведена у розділі «Наші контакти».

Тут можна купити 3Д принтер і замовити 3D друк!

БЛОГ
3D печать из бетона

Австрийская компания Overtec переходит на 3D печать бетоном

3D принтеры в строительстве О том, 3D технологии занимают все большую нишу в строительной промышленности в последнее время слышно немало. Чего стоит один только знаменитый офисный центр в Дубае! На 3D принтерах печатают дома, мосты, крытые павильоны и многое другое. И хотя сейчас все это производится в основном в единичном…

Читать далее
Косплей на 3Д принтере любой сложности

3D печать в косплее: для чего нужна и чем полезна

Косплей на 3Д принтере Наверняка в наш век инновационных технологий и вездесущих масс медиа, вам хоть раз краем уха доводилось слышать о том, что такое косплей. Возможно, вы даже сталкивались с информацией о роли 3D печати в этом интересном деле. Цель сегодняшней нашей статьи заключается в том, чтобы лучше познакомить…

Читать далее
Медицинские 3D модели

Сложнейшая операция на позвоночнике 6-летнего мальчика проведена благодаря 3D печати

Хирургия и 3D печать В прессе регулярно появляются заметки о сенсационных операциях, проведенных при помощи 3D печати и 3D технологий в целом. Иногда успеху способствуют уникальные хирургические инструменты, иногда – индивидуальные 3D-печатные имплантаты, но чаще всего медицинские 3D модели. С развитием аддитивных технологий применение трехмерных методик во врачебной практике уже…

Читать далее
3D принтер в авиации самолеты будущего

Airbus включает 3D-печатные детали в серийное призводство

3D принтер в авиации Применение 3D печати в качестве уникального производственного инструмента заинтересовала производителей с момента зарождения технологии. По мере развития 3D технологий методика открывала все больше преимуществ для промышленности, в результате чего на нее обратили внимание крупные компании, специализирующиеся на самых различных сферах деятельности. Неудивительно, что одной из самых…

Читать далее
ВОПРОСЫ И ОТВЕТЫ О 3D ПРИНТЕРАХ И 3D ПЕЧАТИ

Щоденно велика кількість людей, які тільки почали відкривати для себе світ 3Д друку, знаходяться у пошуках доступної інформації про 3D принтери і 3Д друк. Існує не тільки безліч міфів, а й багато цікавих фактів про 3D технології. І наша компанія прагне допомогти вам у них розібратися. Заходьте до розділу “Питання про 3D друк і 3D принтери” для того, щоб дізнатись більше!

 

Шукаєте 3Д друк в Україні? — У нас можна купити 3Д принтер і замовити 3D друк! Ми допоможемо підібрати найкращу модель 3D принтера, а наші талановиті інженери гарантовано виконають якісний 3Д друк будь-яких проектів.

Компанія 3DDevice з гордістю представляє 3Д принтери, 3Д друк і аксесуари в Україні. В нашому магазині представлений широкий асортимент обладнання для 3D друку, 3Д-сканерів, 3Д-ручок, 3Д пластика і фотополімерних смол та багато іншого. Виконуємо відправлення замовлень по всій Україні (Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Запоріжжя, Херсон і т.д.). Також пропонуємо купити 3Д принтер зі значними знижками. Звертайтесь, будемо раді співробітництву!