3D друк в Україні

3Д друк можна сміливо назвати однією з технологій майбутнього: вже зараз з його допомогою дослідники реалізують неймовірні проекти, за рахунок яких відбувається модернізація різноманітних сфер промисловості. Мета нашої компанії – популяризувати 3D друк в Україні і надати людям можливість розвиватись разом з 3D-технологіями. Вже скоро 3Д принтер буде невід’ємною частиною життя кожного і ми готові забезпечити все необхідне для якісного 3Д друку. В нашому магазині представлені різноманітні аксесуари, запчастини, та матеріали для тривимірного друку. Крім того, наша компанія пропонує купити 3Д принтер і замовити 3D друк по найкращим цінам в Україні.

Пориньте у різноманіття 3D технологій з 3DDevice!

Купити 3Д принтер

Шукаєте, де купити 3Д принтер в Україні? У нашому інтернет-магазині ви знайдете найрізноманітніші моделі 3Д-принтерів на будь-який смак. Що ми пропонуємо:

 • 3Д-принтери FDM;
 • SLA/DLP 3D принтери;
 • Професійні 3Д-принтери по металу;
 • Гіпсові 3D принтери;
 • 3Д-принтери, що друкують глиною;
 • 3D ручки;
 • Харчові 3Д-принтери.

Зверніть увагу на те, що придбання кожного 3Д принтера в обов’язковому порядку супроводжується професійною консультацією та допомогою у виборі обладнання. Якщо ви ніяк не можете вирішити, який саме 3Д принтер варто купити, звертайтесь до нас і отримаєте найповнішу та найактуальнішу інформацію про представлене обладнання.

☆ Після придбання 3D принтера проводимо безкоштовне навчання роботі з ним! ☆
Політикою нашої компанії передбачено також гарантійне та сервісне обслуговування придбаного обладнання. Перед продажем перевіряємо 3Д принтер на працездатність.

3D технології

Хочете купити 3Д принтер і замовити 3D друк в Україні, але не знаєте, де це краще зробити? Звертайтесь до нас! 3D технології для 3DDevice – це стиль життя, тож ви отримаєте найякісніші послуги за доступними цінами. Переваги роботи з нами:

 • Виконуємо проекти будь-якої складності;
 • Друкуємо як з різних видів пластику та фотополімерів;
 • Виконуємо медичний 3Д друк титаном та кобальт-хромом;
 • Друкуємо як поштучно, так і невеликими серіями (від 1 до 1000 шт);
 • Виконуємо кольоровий друк гіпсом;
 • Робимо 3D-моделювання на основі креслень, ескізів, оригінальних об’єктів, даних 3D сканування і т.д.;
 • Друкуємо на 3D принтері прототипи і готові деталі;
 • Виконуємо 3D-сканування і 3D-проектування;
 • Пропонуємо різноманітне обладнання для 3Д-друку;
 • Разом з замовником підбираємо оптимальний матеріал для роботи;
 • Виконуємо відправлення по всій Україні!
 • Працюємо з замовленнями з будь-якого міста країни (3D друк у Львові, Києві, Івано-Франківську, Чернігові, Харкові і т.д.)
 • Вартість 3Д друку – від 150 грн!

Замовити 3Д друк

Окрім того, щоб купити 3Д принтер і замовити 3D друк, в нашій компанії можна купити 3Д ручку різних кольорів та моделей. Ми займаємось друком різноманітного призначення: 3D друк для ювелірів, стоматологів, інженерів, дизайнерів, художників, лікарів і т.д. Виконуємо прості повсякденні проекти, відновлення пошкоджених об’єктів по зразку. У нас можна купити 3Д принтер для побутового 3Д друку, професійний 3Д принтер, 3D-сканер, 3D-ручку та багато іншого. Маємо великий асортимент запчастин, аксесуарів та матеріалів для 3Д-друку.

Купити 3Д принтер і замовити 3D друк

Центральний офіс нашої компанії розміщений у місті Києві, а в Харькові і Чернігові знаходяться представництва. Адреси наших офісів:

м. Київ, станція метро Шулявська, вул. Олександра Довженка, 3

м. Харків, вул. Плеханова, 12

Тут є можливість оцінити 3Д принтер, який зацікавив вас, в роботі, особисто замовити 3Д друк та придбати матеріали для роботи.

По всім питанням звертайтесь за одним з телефонних номерів, чи по електронній пошті. Контактна інформація наведена у розділі «Наші контакти».

Тут можна купити 3Д принтер і замовити 3D друк!

БЛОГ
3Д принтер в кино

Монстр Демогоргон из сериала “Очень странные дела” был напечатан на 3D принтере

3Д принтер в кино Наверняка среди наших читателей имеются фанаты одного из наиболее популярных сериалов последнего года – «Очень странные дела» от Netflix. Буквально с первых серий необычная история захватила зрителей, и заставила с нетерпением ждать выхода нового сезона. Буквально на днях компания Netflix начала его трансляцию. Но наша история,…

Читать далее
Высокая скорость печати 3D принтера

Новый алгоритм уменьшения вибраций повысит скорость 3D печати в несколько раз

Скорость печати 3D принтера Технология 3D печати принесла в нашу жизнь массу новых возможностей, значительно упростив и улучшив некоторые ее сферы. Тем не менее, на сегодняшний день аддитивное производство еще не достигло пика своей функциональности. Некоторые функции и параметры современных устройств для 3D печати отчаянно нуждаются в оптимизации. И если…

Читать далее
3D печать из металла FDM

FDM 3D печать металлом, или когда нереальное становится реальным

3D печать из металла на FDM 3D принтерах Стоит только услышать эту фразу человеку, который разбирается в 3D технологиях, первым делом ему в голову придут изображения, подобные прикрепленному ниже. Естественно, особой точностью и качеством 3D печать из металла в этом случае порадовать не может. Однако ученые из института Фраунгофера в…

Читать далее
3D печать из бетона

Австрийская компания Overtec переходит на 3D печать бетоном

3D принтеры в строительстве О том, 3D технологии занимают все большую нишу в строительной промышленности в последнее время слышно немало. Чего стоит один только знаменитый офисный центр в Дубае! На 3D принтерах печатают дома, мосты, крытые павильоны и многое другое. И хотя сейчас все это производится в основном в единичном…

Читать далее
ВОПРОСЫ И ОТВЕТЫ О 3D ПРИНТЕРАХ И 3D ПЕЧАТИ

Щоденно велика кількість людей, які тільки почали відкривати для себе світ 3Д друку, знаходяться у пошуках доступної інформації про 3D принтери і 3Д друк. Існує не тільки безліч міфів, а й багато цікавих фактів про 3D технології. І наша компанія прагне допомогти вам у них розібратися. Заходьте до розділу “Питання про 3D друк і 3D принтери” для того, щоб дізнатись більше!

 

Шукаєте 3Д друк в Україні? — У нас можна купити 3Д принтер і замовити 3D друк! Ми допоможемо підібрати найкращу модель 3D принтера, а наші талановиті інженери гарантовано виконають якісний 3Д друк будь-яких проектів.

Компанія 3DDevice з гордістю представляє 3Д принтери, 3Д друк і аксесуари в Україні. В нашому магазині представлений широкий асортимент обладнання для 3D друку, 3Д-сканерів, 3Д-ручок, 3Д пластика і фотополімерних смол та багато іншого. Виконуємо відправлення замовлень по всій Україні (Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Запоріжжя, Херсон і т.д.). Також пропонуємо купити 3Д принтер зі значними знижками. Звертайтесь, будемо раді співробітництву!