3D друк в Україні

3Д друк можна сміливо назвати однією з технологій майбутнього: вже зараз з його допомогою дослідники реалізують неймовірні проекти, за рахунок яких відбувається модернізація різноманітних сфер промисловості. Мета нашої компанії – популяризувати 3D друк в Україні і надати людям можливість розвиватись разом з 3D-технологіями. Вже скоро 3Д принтер буде невід’ємною частиною життя кожного і ми готові забезпечити все необхідне для якісного 3Д друку. В нашому магазині представлені різноманітні аксесуари, запчастини, та матеріали для тривимірного друку. Крім того, наша компанія пропонує купити 3Д принтер і замовити 3D друк по найкращим цінам в Україні.

Пориньте у різноманіття 3D технологій з 3DDevice!

Купити 3Д принтер

Шукаєте, де купити 3Д принтер в Україні? У нашому інтернет-магазині ви знайдете найрізноманітніші моделі 3Д-принтерів на будь-який смак. Що ми пропонуємо:

 • 3Д-принтери FDM;
 • SLA/DLP 3D принтери;
 • Професійні 3Д-принтери по металу;
 • Гіпсові 3D принтери;
 • 3Д-принтери, що друкують глиною;
 • 3D ручки;
 • Харчові 3Д-принтери.

Зверніть увагу на те, що придбання кожного 3Д принтера в обов’язковому порядку супроводжується професійною консультацією та допомогою у виборі обладнання. Якщо ви ніяк не можете вирішити, який саме 3Д принтер варто купити, звертайтесь до нас і отримаєте найповнішу та найактуальнішу інформацію про представлене обладнання.

☆ Після придбання 3D принтера проводимо безкоштовне навчання роботі з ним! ☆
Політикою нашої компанії передбачено також гарантійне та сервісне обслуговування придбаного обладнання. Перед продажем перевіряємо 3Д принтер на працездатність.

3D технології

Хочете купити 3Д принтер і замовити 3D друк в Україні, але не знаєте, де це краще зробити? Звертайтесь до нас! 3D технології для 3DDevice – це стиль життя, тож ви отримаєте найякісніші послуги за доступними цінами. Переваги роботи з нами:

 • Виконуємо проекти будь-якої складності;
 • Друкуємо як з різних видів пластику та фотополімерів;
 • Виконуємо медичний 3Д друк титаном та кобальт-хромом;
 • Друкуємо як поштучно, так і невеликими серіями (від 1 до 1000 шт);
 • Виконуємо кольоровий друк гіпсом;
 • Робимо 3D-моделювання на основі креслень, ескізів, оригінальних об’єктів, даних 3D сканування і т.д.;
 • Друкуємо на 3D принтері прототипи і готові деталі;
 • Виконуємо 3D-сканування і 3D-проектування;
 • Пропонуємо різноманітне обладнання для 3Д-друку;
 • Разом з замовником підбираємо оптимальний матеріал для роботи;
 • Виконуємо відправлення по всій Україні!
 • Працюємо з замовленнями з будь-якого міста країни (3D друк у Львові, Києві, Івано-Франківську, Чернігові, Харкові і т.д.)
 • Вартість 3Д друку – від 150 грн!

Замовити 3Д друк

Окрім того, щоб купити 3Д принтер і замовити 3D друк, в нашій компанії можна купити 3Д ручку різних кольорів та моделей. Ми займаємось друком різноманітного призначення: 3D друк для ювелірів, стоматологів, інженерів, дизайнерів, художників, лікарів і т.д. Виконуємо прості повсякденні проекти, відновлення пошкоджених об’єктів по зразку. У нас можна купити 3Д принтер для побутового 3Д друку, професійний 3Д принтер, 3D-сканер, 3D-ручку та багато іншого. Маємо великий асортимент запчастин, аксесуарів та матеріалів для 3Д-друку.

Купити 3Д принтер і замовити 3D друк

Центральний офіс нашої компанії розміщений у місті Києві, а в Харькові і Чернігові знаходяться представництва. Адреси наших офісів:

м. Київ, станція метро Шулявська, вул. Олександра Довженка, 3

м. Харків, вул. Плеханова, 12

Тут є можливість оцінити 3Д принтер, який зацікавив вас, в роботі, особисто замовити 3Д друк та придбати матеріали для роботи.

По всім питанням звертайтесь за одним з телефонних номерів, чи по електронній пошті. Контактна інформація наведена у розділі «Наші контакти».

Тут можна купити 3Д принтер і замовити 3D друк!

БЛОГ
Обзор программы SolidWorks

SolidWorks 2016: краткий обзор программы

Что такое SolidWorks и чем он интересен Сегодня мы подготовили обзор программы SolidWorks – пожалуй, наиболее популярного инструмента для инженерного проектирования и 3D моделирования. Именно в этом пакете создается большинство технических деталей не только для 3D печати, но и для других технических целей. Итак, SolidWorks представляет собой мощный инструмент для…

Читать далее
3D принтер в ювелирном деле

3D принтер в ювелирном деле

Зачем нужен 3D принтер в ювелирном деле Заводя разговор о современной SLA/DLP 3D печати, нельзя не упомянуть о ее пользе в ювелирном деле. Действительно, 3D принтер в ювелирном деле постепенно набирает популярность и становится частью многих мастерских различного масштаба. В чем же секрет популярности этих приборов? Ответ довольно прост: они…

Читать далее
Безвоздушные шины на 3D принтере

Шины будущего от Michelin будут печататься на 3D принтере

Концепция шин будущего Компания Michelin считается проверенным и надежным производителем автомобильных шин, одним из заслуженных лидеров в этой отрасли. Несмотря на свой солидный возраст, организация поддерживает отличную репутацию и постоянно оптимизирует продукцию, стараясь держать качество товара на высшем уровне. На днях Michelin представила миру уникальные безвоздушные шины на 3D принтере,…

Читать далее
Blender обзор 3D моделирование

Краткий обзор бесплатного 3D редактора Blender

Темой сегодняшней нашей статьи станет программа Blender обзор которой мы подготовили специально для новичков в отрасли 3D моделирования. Этот материал будет полезен каждому, кто только вступает на путь трехмерной графики и хочет узнать больше о доступном ПО и его возможностях. Мы уже рассказывали о таких известных приложениях, как 3Ds Max,…

Читать далее
ВОПРОСЫ И ОТВЕТЫ О 3D ПРИНТЕРАХ И 3D ПЕЧАТИ

Щоденно велика кількість людей, які тільки почали відкривати для себе світ 3Д друку, знаходяться у пошуках доступної інформації про 3D принтери і 3Д друк. Існує не тільки безліч міфів, а й багато цікавих фактів про 3D технології. І наша компанія прагне допомогти вам у них розібратися. Заходьте до розділу “Питання про 3D друк і 3D принтери” для того, щоб дізнатись більше!

 

Шукаєте 3Д друк в Україні? — У нас можна купити 3Д принтер і замовити 3D друк! Ми допоможемо підібрати найкращу модель 3D принтера, а наші талановиті інженери гарантовано виконають якісний 3Д друк будь-яких проектів.

Компанія 3DDevice з гордістю представляє 3Д принтери, 3Д друк і аксесуари в Україні. В нашому магазині представлений широкий асортимент обладнання для 3D друку, 3Д-сканерів, 3Д-ручок, 3Д пластика і фотополімерних смол та багато іншого. Виконуємо відправлення замовлень по всій Україні (Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Запоріжжя, Херсон і т.д.). Також пропонуємо купити 3Д принтер зі значними знижками. Звертайтесь, будемо раді співробітництву!