3D друк в Україні

3Д друк можна сміливо назвати однією з технологій майбутнього: вже зараз з його допомогою дослідники реалізують неймовірні проекти, за рахунок яких відбувається модернізація різноманітних сфер промисловості. Мета нашої компанії – популяризувати 3D друк в Україні і надати людям можливість розвиватись разом з 3D-технологіями. Вже скоро 3Д принтер буде невід’ємною частиною життя кожного і ми готові забезпечити все необхідне для якісного 3Д друку. В нашому магазині представлені різноманітні аксесуари, запчастини, та матеріали для тривимірного друку. Крім того, наша компанія пропонує купити 3Д принтер і замовити 3D друк по найкращим цінам в Україні.

Пориньте у різноманіття 3D технологій з 3DDevice!

Купити 3Д принтер

Шукаєте, де купити 3Д принтер в Україні? У нашому інтернет-магазині ви знайдете найрізноманітніші моделі 3Д-принтерів на будь-який смак. Що ми пропонуємо:

 • 3Д-принтери FDM;
 • SLA/DLP 3D принтери;
 • Професійні 3Д-принтери по металу;
 • Гіпсові 3D принтери;
 • 3Д-принтери, що друкують глиною;
 • 3D ручки;
 • Харчові 3Д-принтери.

Зверніть увагу на те, що придбання кожного 3Д принтера в обов’язковому порядку супроводжується професійною консультацією та допомогою у виборі обладнання. Якщо ви ніяк не можете вирішити, який саме 3Д принтер варто купити, звертайтесь до нас і отримаєте найповнішу та найактуальнішу інформацію про представлене обладнання.

☆ Після придбання 3D принтера проводимо безкоштовне навчання роботі з ним! ☆
Політикою нашої компанії передбачено також гарантійне та сервісне обслуговування придбаного обладнання. Перед продажем перевіряємо 3Д принтер на працездатність.

3D технології

Хочете купити 3Д принтер і замовити 3D друк в Україні, але не знаєте, де це краще зробити? Звертайтесь до нас! 3D технології для 3DDevice – це стиль життя, тож ви отримаєте найякісніші послуги за доступними цінами. Переваги роботи з нами:

 • Виконуємо проекти будь-якої складності;
 • Друкуємо як з різних видів пластику та фотополімерів;
 • Виконуємо медичний 3Д друк титаном та кобальт-хромом;
 • Друкуємо як поштучно, так і невеликими серіями (від 1 до 1000 шт);
 • Виконуємо кольоровий друк гіпсом;
 • Робимо 3D-моделювання на основі креслень, ескізів, оригінальних об’єктів, даних 3D сканування і т.д.;
 • Друкуємо на 3D принтері прототипи і готові деталі;
 • Виконуємо 3D-сканування і 3D-проектування;
 • Пропонуємо різноманітне обладнання для 3Д-друку;
 • Разом з замовником підбираємо оптимальний матеріал для роботи;
 • Виконуємо відправлення по всій Україні!
 • Працюємо з замовленнями з будь-якого міста країни (3D друк у Львові, Києві, Івано-Франківську, Чернігові, Харкові і т.д.)
 • Вартість 3Д друку – від 150 грн!

Замовити 3Д друк

Окрім того, щоб купити 3Д принтер і замовити 3D друк, в нашій компанії можна купити 3Д ручку різних кольорів та моделей. Ми займаємось друком різноманітного призначення: 3D друк для ювелірів, стоматологів, інженерів, дизайнерів, художників, лікарів і т.д. Виконуємо прості повсякденні проекти, відновлення пошкоджених об’єктів по зразку. У нас можна купити 3Д принтер для побутового 3Д друку, професійний 3Д принтер, 3D-сканер, 3D-ручку та багато іншого. Маємо великий асортимент запчастин, аксесуарів та матеріалів для 3Д-друку.

Купити 3Д принтер і замовити 3D друк

Центральний офіс нашої компанії розміщений у місті Києві, а в Харькові і Чернігові знаходяться представництва. Адреси наших офісів:

м. Київ, станція метро Шулявська, вул. Олександра Довженка, 3

м. Харків, вул. Плеханова, 12

Тут є можливість оцінити 3Д принтер, який зацікавив вас, в роботі, особисто замовити 3Д друк та придбати матеріали для роботи.

По всім питанням звертайтесь за одним з телефонних номерів, чи по електронній пошті. Контактна інформація наведена у розділі «Наші контакти».

Тут можна купити 3Д принтер і замовити 3D друк!

БЛОГ
Купить Грута в Украине

Маленький Грут на 3D принтере: купить Грута

Малыш Грут на 3D принтере Безусловно, самый обаятельный персонаж второй части нашумевшего фильма «Стражи галактики» – это малыш Грут, покоривший сердца миллионов фанатов со всего мира. Неудивительно, что многие из них мечтают купить Грута, один взгляд на которого поднимал бы настроение на весь день. Мы не смогли устоять перед очарованием…

Читать далее
Печать на 3D принтере на выставке 3D технологий

ВидеоЖара 2017 и выставка 3D технологий

3DDevice на ВидеоЖара 2017 Вот и завершилось самое значительное событие для всех видеоблогеров и их фанатов – фестиваль ВидеоЖара 2017! Мероприятие имело внушительный размах и собрало множество посетителей не только из Украины, но и из других стран. В этом году компания 3DDevice была частью этого масштабного события и представляла посетителям…

Читать далее
Маленький Грут купить – Постобработка 3D печати

Постобработка 3D печати: возможности и результаты

Для чего нужна постобработка 3D печати Основная цель постобработки отпечатанных на 3D принтере изделий – доведение их до идеального внешнего вида, «как с витрины». Увы, современные технологии 3D печати, доступные большинству пользователей, отличаются заметной послойностью поверхности даже при печати в высоком качестве. Для технических изделий зачастую это не играет роли,…

Читать далее
Работа 3D принтера как конвейера

Неограниченная 3D печать, или конвейерная работа 3D принтера

Непрерывная работа 3D принтера 3D печать способна на многое, но по-прежнему немало вещей остается за пределами ее функциональности. Хотя на предприятиях работа 3D принтера серьезно влияет на производственный процесс, полностью заменить промышленные методики она пока не в состоянии. Однако все может измениться благодаря уникальной разработке нидерландского стартапа Blackbelt 3D, который…

Читать далее
ВОПРОСЫ И ОТВЕТЫ О 3D ПРИНТЕРАХ И 3D ПЕЧАТИ

Щоденно велика кількість людей, які тільки почали відкривати для себе світ 3Д друку, знаходяться у пошуках доступної інформації про 3D принтери і 3Д друк. Існує не тільки безліч міфів, а й багато цікавих фактів про 3D технології. І наша компанія прагне допомогти вам у них розібратися. Заходьте до розділу “Питання про 3D друк і 3D принтери” для того, щоб дізнатись більше!

 

Шукаєте 3Д друк в Україні? — У нас можна купити 3Д принтер і замовити 3D друк! Ми допоможемо підібрати найкращу модель 3D принтера, а наші талановиті інженери гарантовано виконають якісний 3Д друк будь-яких проектів.

Компанія 3DDevice з гордістю представляє 3Д принтери, 3Д друк і аксесуари в Україні. В нашому магазині представлений широкий асортимент обладнання для 3D друку, 3Д-сканерів, 3Д-ручок, 3Д пластика і фотополімерних смол та багато іншого. Виконуємо відправлення замовлень по всій Україні (Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Запоріжжя, Херсон і т.д.). Також пропонуємо купити 3Д принтер зі значними знижками. Звертайтесь, будемо раді співробітництву!