Пластикові вироби на 3D принтері

Вітаємо вас у портфоліо 3DDevice! Тут розміщені приклади наших робіт у сфері 3D друку на різноманітних моделях 3D принтерів. На цій сторінці ви знайдете пластикові вироби, об’ємні моделі з фотополімерних смол, повнокольорового гіпсу та інше. До кожної фотографії додано короткий опис з наведенням матеріалу 3D друку і використаного обладнання. Ви зможете на власні очі побачити реальну якість тривимірного друку та порівняти результат при використанні різноманітних методик.

У нашому портфоліо розміщені найрізноманітніші проекти – починаючи від одиничних виробів технічного призначення, і закінчуючи декоративними моделями реальних людей з кольорового гісу. Також тут наведені пластикові вироби у малосерійному виробництві з використанням 3D технологій, приклади постобробки надрукованих виробів, об’єктів з гнучкого пластику, ювелірних виробів і багато іншого.

Ми виконуємо замовлення будь-якої складності і готові допомогти вам з реалізацією найсміливіших проектів!

Пластикові вироби на замовлення

Наша компанія приймає замовлення на 3D друк зі всієї України. Ми допоможемо надрукувати пластикові вироби різних ступенів складності з різноманітних видів видаткових матеріалів. В наявності якісний 3Д пластик і фото полімерні смолі з різними фізичними та механічними властивостями та широкий вибір професійного обладнання для 3Д друку. Виконуємо замовлення від 1 до 1000 штук, малосерійне виробництво, 3D сканування, 3D моделювання та багато іншого.

Для замовлення друку та уточнення будь-яких питань звертайтесь до нас по телефонам і електронній пошті, вказаним у розділі «Наші контакти». Будемо раді співробітництву!

Повернутися на головну