3D принтер купити в Україні

Компанія 3DDevice офіційний дилер, дистриб’ютор, виробник 3D принтерів, 3D сканерів, 3D ручок а також 3D пластику і аксесуарів в Україні. Ми пропонуємо замовити 3D друк, 3D сканування, 3D моделювання, обрати відповідне обладнання для об’ємного друку та 3D принтер купити в Україні.

У компанії працюють професіонали своєї справи, націлені на розвиток 3D технологій в Україні. Вони допоможуть вам виготовити унікальні вироби за індивідуальним дизайном, створять 3D модель необхідного виробу, нададуть якісну та професійну консультацію у сфері 3D технологій. Якщо ви шукаєте, де 3D принтер купити в Україні, зверніть увагу на наш асортимент обладнання для 3D друку. Якщо виникнуть складнощі, ми допоможемо обрати оптимальний 3D принтер і 3D сканер відповідно до ваших потреб.

3Д принтер купить Киев Украина

До складу компанії входить:

  • Інтернет-магазин 3ddevice.com.ua;
  • Шоурум;
  • Сервісний центр;
  • Центр 3D Друку;
  • Точки «Центр 3D Друку» №1 в Україні та сайт center3dprint.com.

Що ми пропонуємо

Наша компанія надає різні послуги 3D друку: FDM, SLA, DLP, друк на професійних 3D принтерах з якістю від 20 мікрон. Окрім того, ми надаємо послуги 3D сканування, 3D моделювання, проектування, створення прототипів, макетування та багато іншого.

Працюємо з усіма видами матеріалів, присутніми у 3D друці – різноманітний 3D пластик і фотополімерні смоли! 3D друк від 1 штуки до серійного виробництва.

Під час придбання обладнання в компанії 3DDevice Ви отримуєте безкоштовне навчання, а також консультацію протягом усього періоду використання обладнання. Надаємо гарантію від 1 року, а також відправляємо по всій Україні та в інші країни.

Представництва компанії 3DDevice

Київ

вул. Олександра Довженка, 3 (1-й поверх)

+380503721221

+380963673131

Харків

 

+380503721221

Відвідавши наш центральний офіс (де знаходиться понад 10 найрізноманітніших принтерів) або роздрібні точки, ви зможете замовити 3D друк найрізноманітніших об’єктів: від складних механічних виробів, шестерень, прототипів, стоматології, ювелірних виробів, автомобільних деталей до дрібних побутових виробів. З нашими роботами можете ознайомитися в розділі “Портфоліо”.

Під час замовлення друку ви зможете обрати колір, якість і матеріал для друку (пластик або смолу) – це можуть бути найрізноманітніші пластики, наприклад, ABS, PLA, нейлонові, металеві, дерев’яні, гумові тощо.

Під час придбання 3D принтера Ви отримаєте повноцінну консультацію щодо наявного обладнання, зможете оцінити його в роботі та придбати модель, яка вас зацікавила.

Ми віримо, що дана технологія зможе змінити світ і колись, можливо, залишить в минулому великий винахід Форда – конвеєр!

Купити 3D принтер, 3D пластик, аксесуари, замовити 3D друк з доставкою по всій Україні (Харків, Миколаїв, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя, Херсон, Донецьк, Одеса) Ви можете у нас!

Повернутися на головну