Озвучте нам ідею

Узгодження

Попередня оплата

Отримати замовлення

Повнокольоровий 3D-друк гіпсом

Кольоровий 3D-друк (повнокольоровий 3D друк гіпсом) – це спосіб отримання об’ємних фотореалістичних виробів за зображенням або результатом 3D сканування. Цей вид 3Д друку надає, мабуть, найбільший простір для творчості і польоту дизайнерської думки. Оскільки повнокольоровий 3D друк позбавляє необхідності фінального фарбування виробів, спектр його можливих застосувань значно розширюється. Наприклад, кольоровий 3D друк дозволяє створювати:

➤ мініатюрні фігурки реальних людей;
➤ реалістічні макети будівель;
➤ дизайнерські прикраси;
➤ фігурки улюблених персонажів комп’ютерних ігор і фільмів;
➤ оригинальні предмети інтер’єру та багато іншого.

3D друк людини

Саме за допомогою повнокольорового друку гіпсом проводиться 3D-друк людей. Фігурка справжньої людини на 3D принтері – це оригінальний подарунок, який точно не захочеться заховати до ящика. Такий сувенір порадує дитину, припаде до смаку молодятам як прикраса для весільного торту, збереже спогади про будь-яку значну подію на все життя. Компанія 3DDevice надає послугу кольорового 3D-друку гіпсом за доступною ціною. Ми працюємо по всій Україні. Кольоровий 3D-друк доступний для приватного замовлення в центральному офісі (Київ) або представництві (Харків).

Цветная 3D печать гипсом Цветная 3D печать гипсом на профессиональном 3D принтере Цветная 3D печать гипсом - заказать лучший подарок на свадьбу в Киеве

3D друк гіпсом

Серед усіх різновидів кольорового 3D-друку можна зустріти “3D друк гіпсом”. Щоб різні терміни не вводили вас в оману, роз’яснимо ситуацію. Кольоровий 3D друк виконується за допомогою професійного обладнання. При цьому використовується 3D принтер, в якості матеріалу для якого застосовується гіпсовий порошок і особлива сполучна речовина. Готові моделі обробляються спеціальною речовиною для підвищення міцності. Таким чином, 3D друк гіпсом дозволяє відтворювати досить міцні вироби.

Замовити кольоровий 3D-друк

Якщо вас зацікавила наведена інформація, пропонуємо замовити кольоровий 3D-друк у нас, в компанії 3DDevice. Ми гарантуємо:

➤ високу якість;
➤ доступні ціни;
➤ точне дотримання встановлених термінів;
➤ реалізацію будь-яких проектів.

Окрім повнокольорового 3D-друку, ми також надаємо послуги:

3D моделювання;
➤ 3D сканування;
➤ 3D проектування;
➤ створення вироби за кресленнями;
➤ створення 3D моделі за зразком;
➤ відновлення зламаних виробів;
➤ виготовлення виробів за описом;
➤ постобробка та фарбування готових виробів;
дрібносерійне виробництво;
макетування;
➤ продаж обладнання (3D-принтерів, 3D-ручок, 3D-сканерів).

Якщо ви хочете дізнатися про технології ще більше, читайте нашу статтю, де докладно описаний кольоровий 3D-друк. З усіх питань звертайтеся до нас за номерами, зазначеними в розділі «Наші контакти». Можете бути впевнені, що вам сподобається з нами працювати!

Повернутися на головну