Послуга 3D моделювання

З кожним днем 3D моделювання стає все більш затребуваною частиною професійної діяльності різноманітних підприємств і організацій. До 3D моделювання звертаються при необхідності спроектувати об’ємні цифрові версії розроблюваних виробів, створити персонажів чи атрибути комп’ютерних ігор, під час архітектурного планування і.д. Основне призначення 3D моделювання – надання наочного уявлення про фізичні властивості досі неіснуючого об’єкта. Проте з популяризацією 3D друку поширюється також спосіб використання тривимірного моделювання з метою створення цифрової версії виробу, який буде відтворений в об’ємі за допомогою 3D принтера.

Самостійно освоїти програми 3Д моделювання нескладно, але 3D друк розповсюджується дуже стрімко. Деколи нові власники 3Д-принтерів зіштовхуються з проблемою наявності обладнання і неможливості друкувати на ньому через відсутність відповідного досвіду. Саме для таких випадків існує послуга 3D моделювання. Ви просто віддаєте необхідні вказівки спеціалісту, який створює цифровий варіант необхідного виробу згідно вашим потребам. Після цього 3D модель віддається замовнику, який може використовувати її необмежену кількість разів.

Розробка 3D моделей різної складності

Що стосується складності 3Д моделей, для відповідного програмного забезпечення обмежень практично немає. Створити можна як складну модульну конструкцію, виріб технічного призначення, чи декоративну або художню модель, на яку не буде здійснюватись ніякого навантаження. Так, наші спеціалісти мають великий досвід в моделюванні найрізноманітніших об’єктів, включаючи складні конструктивні елементи, технічні деталі, тематичні вироби, реальних людей і персонажів.

А найголовніше – все це може бути надруковано на настільному чи професійному 3D принтері з використанням різноманітних матеріалів. Ми пропонуємо, зокрема:

  • 3D моделювання на основі малюнків, ескізів;
  • Створення моделей по кресленням;
  • Моделювання на основі реальних об’єктів;
  • Редагування даних 3Д-сканування і створення моделей по ним;
  • 3Д моделювання для медичних цілей;
  • Моделювання реальних людей для кольорового 3D друку;
  • Ювелірне 3Д-моделювання;
  • 3Д моделювання будинків і архітектурних об’єктів та багато іншого.

Замовити 3D моделювання

Майже всі 3Д моделі, які у нас замовляють, в подальшому роздруковуються на 3Д принтерах. Тому приклади наших робіт ви знайдете у розділі «Портфоліо». Для більш детальної інформації та при бажанні замовити 3D моделювання, звертайтесь до нас по телефону чи електронній почті, які наведені у розділі «Контакти». Також зверніть увагу на те, що наша компанія працює з замовленнями зі всієї України.

Не має значення, у якому місті ви знаходитесь, ми обов’язково допоможемо вам реалізувати необхідний проект. Наша компанія дотримується декількох важливих правил: точність, якість, вчасне виконання і уважність до клієнта. Можете бути впевненими – з нами ваші проекти у надійних руках. Звертайтесь, будемо раді співробітництву!

Повернутись на головну