Тільки у нас – найякісніший SLA 3D друк в Україні. Ми пропонуємо друк на професійному обладнанні з точністю від 10 мікрон. Доступні ціни, своєчасне виконання замовлень.

Зверніть увагу! Калькулятор для SLA друку видає орієнтовну вартість виконання замовлення. Для отримання точної вартості надсилайте 3D-моделі нам на пошту info@3ddevice.com.ua.

Выберите STL файл
Обзор

Выберите STL файл
Обзор

SLA 3D друк

SLA 3D друк – це синонім відмінної якості та високої деталізації виробів. Такий 3D друк є найкращим вибором для ювелірів і стоматологів. За допомогою нього виготовляються детальні прототипи ювелірних виробів і стоматологічних протезів.
Що ми пропонуємо:

  • Точний 3D-друк. Якість SLA друку у нас – від 10 мікрон. Виконуємо роботу на настільних і промислових 3D принтерах;
  • 3D-друк у Києві та інших містах України. Замовити виготовлення виробів можна з будь-якої точки країни! Крім центрального офісу, наші представництва розташовані в Харкові та Чернігові;
  • Доступні ціни;
  • Можливість серійного виробництва. Відтворюємо об’єкти від 1 до 1000 шт;
  • Величезний вибір доступних матеріалів. Друкуємо будь-яким необхідним різновидом полімерних смол;
  • Спеціалізований 3D-друк: виготовлення гумових форм і створення прототипів для лиття за моделями, що випалюються.

Ювелірний 3D-друк

Якщо ви десь чуєте термін «ювелірний 3D друк», то знайте, що мова йде про SLA 3D друк. Саме ця галузь адитивного виробництва застосовується для створення прототипів ювелірних виробів і зразків для лиття. Висока деталізація отриманих об’єктів робить цей 3D-друк оптимальним варіантом для всіх, хто бажає отримати надточні вироби за наданими 3D моделями. Ювелірний 3D друк дозволяє значно спростити процес виробництва ювелірних виробів, минаючи декілька традиційних етапів. За допомогою нього ви отримаєте готові моделі під випалювання, прототипи для лиття та виготовлення гумових форм. Ми друкуємо на такому професійному обладнанні, як Form 2 від Formlabs, B9Creator, ProJet від Stratasys тощо.

Послуги 3D-друку

Компанія 3DDevice пропонує наступні послуги 3D друку:

Замовити 3D друк

Якщо вас зацікавила надана інформація і ви хочете замовити 3D друк, пропонуємо скористатися формою замовлення, яка знаходиться вище, або зв’язатися з нами за одним з номерів, зазначених у розділі «Наші контакти». Також є можливість написати нам на електронну пошту info@3ddevice.com.ua.

Якщо ви бажаєте купити 3D принтер, 3D-ручку, 3D-сканер або розхідні матеріали, заглядайте до магазину 3DDevice. І зверніть увагу на інші послуги нашої компанії. У нас замовляють:

Наостанок пропонуємо ознайомитися з нашими роботами та побачити, на що здатний SLA 3D друк.

3D друк

3D друк вартість

Ювелирная 3Д печать 3Д печать точных объектов 3Д печать миниатюрных изделий

SLA 3D-печать логотипов СЛА печать из гибкой смолы СЛА 3Д-печать высокой точности